bg
Anasayfa
Firmalar
Detaylı Ara
Kemer firma rehberi

 Kemer İş, Firma ve Yaşam Rehberi

Reklam

 Kemer İş Rehberi | Antalya Firma Rehberi | Antalya İş Rehberi | Ücretsiz Firma Ekle | Antalya Rehberi | Kemer Rehberi | Google Rehberi

TC Kimlik No Sorgulama


TC Kimlik Numarası Sorgulama ve Doğrulama Yapabilirsiniz.

TC Kimlik Numarasınızı öğrenmek için Tıklayınız

 

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: TC Kimlik No Sorgulama, No TC Kimlik, TC Kimlik Numarası Sorgulama, Kimlik Bulma, TC Kimlik No sorma, TCKimlik Numarası Sorgulama, TC Kimlik No Sorgula

Sık Sorulan Sorular

T.C. Kimlik numaramı bulamıyorum, ne yapmalıyım ?
Kayıtlı olduğunuz ilçe nüfus müdürlüğüne başvurmanız gerekmektedir. 

T.C. Kimlik No nedir ?
T.C. Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından T.C. vatandaşlarına verilmiş tek bir sayıdır. 

Yabancı Kimlik No nedir ?
Yabancı Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından, Türkiye'de herhangi bir amaçla en az altı (6) ay süreli Yabancılara Ait İkamet Tezkeresi almış olan yabancılara verilmiş tek bir sayıdır. 

Mavi Kart (Eski Pembe Kart) Yabancı Kimlik No nedir ?
Mavi Kart (Eski Pembe Kart), doğumla Türk vatandaşı olup da, İçişleri Bakanlığından Türk vatandaşlığından çıkma izni alanlar ve bunların Türk vatandaşlığından çıkma belgesinde kayıtlı reşit olmayan çocukları için düzenlenen, 5203 Sayılı kanunla tanınan hakların kullanılmasına ilişkin belgedir. Mavi Kart (Eski Pembe Kart) Yabancı Kimlik No, bu belgeyi alan kişilerin daha önceden kullandığı T.C. Kimlik Numaralarıdır. Ayrıntılı bilgi için http://www.nvi.gov.tr adresinden Bilgi/Hizmet kısmında Mavi Kart (Eski Pembe Kart) bölümüne bakabilirsiniz.


TC Kimlik No Sorgulama  | Okunma Sayısı : 1875

Table './kemerfir_firma/online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed