bg
Anasayfa
Firmalar
Detaylı Ara
Kemer firma rehberi

 Kemer İş, Firma ve Yaşam Rehberi

Reklam

 Kemer İş Rehberi | Antalya Firma Rehberi | Antalya İş Rehberi | Ücretsiz Firma Ekle | Antalya Rehberi | Kemer Rehberi | Google Rehberi

Kemer Apartları


 

Batıkları, resifleri, sualtı mağaraları gibi zenginlikleriyle dalış tutkunlarını bölgeye çeken Kemer, sualtı resimcilerine benzersiz görüntüler sunuyor.

Bölgenin sualtı güzellikleri, su üstündekilerle yarış halinde. Dalış meraklıları Kemer'den çok hoşnut kalacaklar. Bölgede dalışa uygun çok sayıda yer var. Eğlence hayatı da oldukça hareketli Kemer'de. 24 saati dolu dolu yaşayan beldede, bilhassa geceleri bir başka güzel. Akşamın serinliği ile beraber herkes kendini sokaklara artıyor.

Antalya Kemer anlatılmakla bitmeyeceği gibi yaşamakla da kolay kolay bitmiyor. Bu yüzden uzun müddet konaklamak isteyen tatilciler, Kemer apart otellerinde konaklamayı seçenek ediyorlar. Zira ücretleri bilhassa de kalabalık grup halinde kalanlar da çok daha uyguna geliyor...

Kemer apart otelleri, çoğunlukla beldenin merkezinde bulunuyor. Şehir merkezi Antalya'ya olan uzaklığı 45 kilometre civarında iken, havaalanına olan uzaklığı yalnızca 55 kilometre. Bu nedenledir ki tatilciler daha çok hava yolu erişimini kullanıyor. Hafta sonları dahi yalnızca dalış için gelen ziyaretçileri var bu beldenin ve Kemer apart otellerinin.

Antalya Kemer apart otelleri diğer bir hayli beldede de olduğu gibi takriben 5 kişiyi ağırlayabilecek nitelikte. Çoğunlukla de yatak odaları ve oturma odaları ayrı oluyor. Oturma odalarına açılan mini mutfakları bulunuyor bir de. Antalya Kemer apart otellerinde konaklamak isteyenler için bir güzellik daha söyleyelim. Denize gitmek istemeyenler için, açık havuzları da bulunuyor.


Kemer Apartları  | Okunma Sayısı : 1716

Table './kemerfir_firma/online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed