bg
Anasayfa
Firmalar
Detaylı Ara
Kemer firma rehberi

 Kemer İş, Firma ve Yaşam Rehberi

Reklam

 Kemer İş Rehberi | Antalya Firma Rehberi | Antalya İş Rehberi | Ücretsiz Firma Ekle | Antalya Rehberi | Kemer Rehberi | Google Rehberi

Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı 05/02/2014

Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı

İç Giyim sektöründeki tüm yenilikler ve son trendler IFEXPO fuarında

Fuar Hakkında
 
ÇORAP, İÇ GİYİM ve DENİZ KIYAFETLERİ SEKTÖRLERİNİN BEKLENEN BULUŞMASI İFEXPO 2014 FUARININ SATIŞ VE PAZARLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
 
İFEXPO 2014, 11. Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı, Tüyap tarafından, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu şemsiyesi altında; Çorap Sanayicileri Derneği, Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği, Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği’nin desteğiyle 6 - 8 Şubat 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. 
 
Türk tekstil sektörünün dünyada ön plana çıktığı önemli niş üretim alanlarından çorap, iç giyim, mayo ürün gruplarına yönelik düzenlenen İFEXPO 2014 Fuarı, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini ülkemizin en büyük üreticileri ile buluşturuyor. Dünya tekstil piyasasında ülkemizin çorap, iç giyim, mayo konularındaki üretim gücünü, kapasitesini, koleksiyonlarını ve niş alanlardaki ürünlerini yeni pazarlara ve farklı hedef kitlelere ulaştırmada önemli rol üstlenen fuarın satış ve pazarlama çalışmalarına tüm hızı başladı. 
 
2014-2015 Sonbahar/Kış Tasarımları İlk Kez Görücüye Çıkıyor 
 
Çorap, İç giyim ve mayo modasına yön veren firma ve markanın yer alacağı İFEXPO 2014 Fuarı’nda 2014-2015 Sonbahar Kış tasarımları sektörün beğenisine sunulacak. 
 
2013 yılında 55 ülkeden yerli ve yabancı toplam 6.529 sektör profesyonelini, ülkemizde sektörün önde gelen 136 firması ile buluşturan fuarın, yarattığı verimli ticari ortam ile sektörün yurtiçi ve ihracat hedeflerine olumlu yönde katkı sağladığı gözleniyor. Sektörün mevsimsel taleplerini karşılayarak katılımcı ve ziyaretçisinden yeni tam not alan IFEXPO fuarı 2014 yılında 6 - 8 Şubat tarihleri arasında yurtçapından ve çeşitli hedef yurtdışı ülkelerden gelen satıcı ve alıcıların buluşma noktası olacaktır.
 
Neden İfexpo
 
Sektörlerin, gücünü, kapasitesini ve koleksiyonlarını sergileyebileceği, yeni müşterilerle buluşabileceği uluslararası satış ve tanıtım ortamı.
 
Tüm dünyada niş fuarların ön plana çıktığı bu dönemde firmaların ürünlerini doğru ziyaretçi kitleleriyle buluşturabileceği etkin bir ihtisas fuarı.
 
Katılımcıların ürün ve hizmetlerini nitelikli ziyaretçilerin beğenisine sunacağı modern ve yüksek standartlarda sergileme alanı.
 
Sektörün hızlı üretim özelliğini fırsata çeviren firmaların, değişen pazardan pay almaları için en doğru pazarlama platformu.
Neden Katılmalısınız?
 
İç giyim, çorap ve mayo sektörünün yöneticileri ve satın alma yetkilileri ile buluşma fırsatı. 
 
Türkiye ve Avrasya bölgesinin sektör profesyonelleri ve önemli alıcıları ile uluslararası bir fuarda buluşma fırsatı. 
 
Sektörde faaliyet gösteren üretici firma, ithalatçı, ihracatçı, toptancı, perakendeci ve sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olma fırsatı 
 
40 ülkeden gelen iç giyim, çorap ve mayo sektörü profesyonelleri ile yeni ticari fırsatlar yaratma imkanı 
 
Marka ve marka bilinirliliğinizi güçlendirme şansı 
 
Global pazarlara açılma imkanı 
 
Pazarın talep ve beklentilerini, yeni teknolojileri yakından izleme olanağı
 
Basın Bülteni
 
Çorap İç Giyim dünyası, ticari fırsatlar yaratan platform İFEXPO Fuarında buluşuyor…
 
Avrasya bölgesinin yeni ticari fırsatlar yaratan platformu 11.Uluslararası İstanbul Çorap İç Giyim Fuarı, İç Giyim, Fonksiyonel İç Giyim, Ev Giysileri, Plaj Giysileri, Soket Çorap, Bayan İnce Çorap, Pijama, Gecelik, Mayo-Bikini, Sabahlık ve Çorap Yan Sanayi ve Aksesuarları dünyasını bir araya getiriyor.
 
Önemli iş bağlantılarının kurulmasına hizmet eden, katılımcı firmalar için satış ve pazarlama fırsatları yaratan fuar kapısını; 6 Şubat 2014’te açarken, Türkiye’nin en prestijli fuarlarını organize eden ve ev sahipliği yapan Tüyap, her yıl olduğu gibi bu yıl da markasının gücüyle sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 8 Şubat 2014’e kadar ağırlıyor olacak.
 
Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve ticaret potansiyelleri ile Türkiye’deki çorap ve iç giyim sektörlerinin hedef ihracat pazarları arasında yer alırken, IFEXPO Fuarı ile katılımcı firmalar marka bilinirliğini güçlendirme, ihracat imkanlarını arttırma, potansiyel müşterileri bir araya gelme, yeni dağıtım kanalları ve satış süreçlerini hızlandırma fırsatları yakalıyor.
 
2013 yılında ziyaretçi akınına uğrayan fuar, bu yılda yerel ve uluslararası arena da ses getirmeyi hedefliyor. İFEXPO 11.Uluslararası İstanbul Çorap İç Giyim Fuarı, sektör profesyonellerini Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne bekliyor.


Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı Google.com da detaylı araUluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı Detaylı Ara...
05/02/2014  | Bu haber 921 kez okundu.
Fuar ve Etkinlik Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları

İstatistikler
Sitemizde şuan, 14 Online Ziyaretçi, 0 Online Üye olup, Bugün 898, Toplamda 11337221 kez ziyaret edilmiştir.
Bizi Takip Edin
Copyright 2014 © Kemer Rehberi Tüm Hakları Saklıdır.