bg
Anasayfa
Firmalar
Detaylı Ara
Kemer firma rehberi

 Kemer İş, Firma ve Yaşam Rehberi

Reklam

 Kemer İş Rehberi | Antalya Firma Rehberi | Antalya İş Rehberi | Ücretsiz Firma Ekle | Antalya Rehberi | Kemer Rehberi | Google Rehberi

Turizmin Cenneti Kemer Sezona Hazırlandı. 09/04/2014

Turizmin Cenneti Kemer Sezona Hazırlandı.

ANTALYA'nın tanınmış kişi tatil bölgesi Kemer, yaz sezonu için hazırlıklarını bitirdi.

   Kemer'in eğlence merkezleri ay nihayetinde yeni sezona merhaba demek için gün sayarken, tesislerde de fiziki ve hizmet çeşitliliği açısından yeni tertip etmelere gidildi.

Antalya kemer Plajı 2014Geçen sene yoğun bir sezon geçiren, bilhassa Rus gençlerin akın ettiği Kemer'in eğlence merkezleri, Kurban Bayramı tatilinden sonra yeni sezona kadar kapılarını kapattı. Bu müddet zarfında tadilattan geçen, yenilenerek hazırlıklarını bitiren eğlence mekanları, bu ay sonu bakımından kapılarını açacak.Sabahın ilk ışıklarına kadar kesintisiz bir şekilde hizmet veren gece kulüpleri, bu sene da birbirinden tanınmış kişi müzik grupları ile sanatçıları ağırlayacak. Yerli ve yabancı sanatçılarla program hazırlıkları yapan kulüplerin yanı sıra konserlerle de tatilcilere eğlence dolu bir yaz vaat ediliyor.

ALMAN PAZARINDA ARTIŞ BEKLİYORUZ

Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül, kazadaki eğlence mekanlarının diğer bölgelere göre daha fazla olduğunu, marka olmuş gece kulüplerinin öne çıktığını anımsattı. Eğlence dünyasına yabancı misafirlerin alakasını değerlendiren Gül, "Eğlence sektöründeki hizmet anlayışı da göz önüne alındığında bilhassa Rus konuklarımız, gece kulüplerine büyük alaka gösteriyor. Ayrı olarak Alman pazarında, bu sene Kemer'e gelecek olan konuk sayısında yüzde 5 ile yüzde 10 arasında bir artış bekliyoruz" diye konuştu.

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE GÖRE TERTİP ETMELERE GİDİLDİ

Antalya kemer yaz geldi 2014Yaz sezonu için bölgedeki hazırlıkların bitirdiğini anlatan KETOB Başkanı Gül, şunları kaydetti: 

"Sezon hazırlıklarını bitiren eğlence mekanları ile turistik tesislerimiz, müşterilerin talep ve beklentilerini dikkate alarak, tesislerin fiziki yapısında ve hizmet çeşitliliğinde tertip etmeler yaptı. Tatil için Kemer'i seçenek eden konuk sayısındaki artış değerlendirildiğinde, bu çalışmaların netice verdiği açıkça görülecektir. Bölgedeki turistik tesislerin, Avrupalı turisti kazanmak emeliyle etrafa duyarlı konaklama tesisi olma istikametinde de yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Kemer, en güvenli tatil yeri olma istikametinde iddialı çalışmalar yürütmektedir."kaynak:(DHA)


Turizmin Cenneti Kemer Sezona Hazırlandı. Google.com da detaylı araTurizmin Cenneti Kemer Sezona Hazırlandı. Detaylı Ara...
09/04/2014  | Bu haber 2632 kez okundu.
Kemer Haber Kategorisindeki Son Haberler
Facebook Yorumları

Table './kemerfir_firma/online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed